Kalendorius – Statybos Renginiai

Rgs
17
Kt
2015
Žemės, statybos ir teritorijų planavimo teisiniai ir praktiniai aspektai. Aktualijos ir problematika @ Viešbutis Karolina
Rgs 17, 9:30 – 16:45

Kviečiame Jus dalyvauti seminare „Žemės, statybos ir teritorijų planavimo teisiniai ir praktiniai aspektai. Aktualijos ir problematika“, kuriame bus nagrinėjami teritorijų planavimą, žemės ir statybos teisinius santykius reglamentuojantys teisės aktai, pristatytos naujovės ir aktualijos, seminare atsakingų institucijų specialistai, advokatai, nekilnojamojo turto ir statybų ekspertai atsakys į iškilusius klausimus ir pasiūlys galimus problemų sprendimo būdus, dalinsis savo žiniomis ir patarimais.

Programa*

9.00-9.30    Dalyvių registracija. Rytinė kava

9.30-10.30   Infrastruktūros įstatymas: teisinio reguliavimo naujovės, ypatumai, problematika.

Marius Narmontas, Aplinkos ministerijos Teritorijų planavimo, urbanistikos ir architektūros departamento direktorius

10.30-11.30   Teisės į žemės sklypą ir teisė būti statytoju. Teisiniai ir praktiniai aspektai

Kristina Matvejenkaitė, advokatė, advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai

11.30-11.45   Klausimai, konsultacijos

11.45-12.45   Pietų pertrauka

12.45-14.15   Žemės teisinius santykius reguliuojančių teisės aktų naujausi pakeitimai ir praktinio taikymo ypatumai. Sklypų formavimo ypatumai ir aktualijos.

Jelena Liaskovskaja, advokatė, advokatų kontora Kairevičius, Juzikis ir partneriai

14.15-14.30   Kavos pertrauka

14.30-15.30   Nekilnojamojo turto registravimo ypatumai ir pagrindiniai aspektai

Zinaida Bobrik, VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto kadastro ir registro departamento Nekilnojamojo turto kadastro skyriaus vedėja

15.30-16.30   Statybos įstatymo ir jį įgyvendinančių teisės aktų naujausi pakeitimai

Arūnas Minius, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos

16.30-16.45   Klausimai, konsultacijos

UAB „ŽINIŲ ERA“ įtraukta į valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. gegužės 7 d. įsakymu Nr. 27V-116 „Dėl Valstybės tarnybos departamento direktoriaus 2013 m. sausio 2 d. įsakymo Nr. 27V-2 „Dėl Valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo“ pakeitimo“ (Valstybės žinios, 2013, Nr. 48-2437).

Žinių era

Spa
19
Pr
2015
Žalioji ekonomikos reforma: kaip klimato kaitą mažinantys sprendimai gali prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo? @ III-ieji Seimo rūmai, Seimo Europos informacijos biuras
Spa 19, 10:00 – 14:00

Konferencija „Žalioji ekonomikos reforma: kaip klimato kaitą mažinantys sprendimai gali prisidėti prie Lietuvos ekonomikos augimo?“

Konferencijos iniciatorius Seimo narys, Lietuvos žaliųjų partijos pirmininkas Linas Balsys

 

PROGRAMA

ekonomikos reforma

Konferencija rengiama prieš šiais metais lapkričio 30 d. – gruodžio 11 d. Paryžiuje vyksiančią Jungtinių Tautų klimato kaitos konferenciją. Jos metu pasaulio valstybės privalės susitarti dėl veiksmų mažinant klimato kaitą, kad pasaulio klimatas neatšiltų daugiau nei 2 laipsniais.

Konferencijoje „Žalioji ekonomikos reforma“ išgirsite apie Lietuvos klimato pokyčius ir su jais susijusias grėsmes, taip pat – apie Lietuvos klimato kaitos politiką ir rengiamą poziciją, kuri valstybės atstovų bus pristatyta Jungtinių Tautų klimato kaitos konferencijoje. Reinhard Bütikofer, Vokietijos žaliųjų atstovas Europos Parlamente, aptars pasaulyje vykstančius pokyčius ir ambicingus tikslus, kuriuos klimato kaitos mažinimo ir atsinaujinančios energetikos skatinimo srityje įsipareigoja vykdyti vis daugiau pasaulio valstybių. Diskusijoje aptarsime galimą teigiamą investicijų į klimato kaitos mažinimą poveikį Lietuvos ekonomikai.

Antroje konferencijos dalyje kalbėsime ne tik apie atsinaujinančios energetikos situaciją Lietuvoje ir Europoje, bet ir apie žaliuosius sprendimus, kuriuos įgyvendina Lietuvoje veikiančios įmonės. Lietuvoje gaminami saulės moduliai jau yra pripažinti ir paklausūs užsienyje. Pranešėjai taip pat supažindins su galimais ir jau taikomais sprendimais miestuose, kurie leidžia taupyti energiją. Sužinosite ir tai, kas yra „žaliasis namas“. Visi kartu pabandysime atsakyti į klausimą, ko trūksta, kad gyventume taupiau ir sveikiau.

Konferencijoje dalyvaus Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos Klimatologijos skyriaus vyriausiasis specialistas Justinas Kilpys, Aplinkos ministerijos Taršos prevencijos departamento Klimato kaitos politikos skyriaus vedėja Stasilė Znutienė, Vokietijos žaliųjų atstovas Europos Parlamente, Žaliųjų grupės Europos Parlamente narys Reinhard Bütikofer, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas Martynas Nagevičius, Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentas Vitas Mačiulis, VGTU doc. dr., Lietuvos žaliųjų pastatų tarybos direktorius Gintaras Stauskis, Žaliosios politikos instituto prezidentas Remigijus Lapinskas, UAB „Mano būstas“ generalinis direktorius Vytautas Turonis.

REGISTRACIJA

Įėjimas į renginio vietą – laisvas, specialių leidimų įėjimui nereikia.

Lap
10
An
2015
Tarptautinis verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor 2015“ @ AB Elmia
Lap 10, 10:00 – Lap 11, 14:00

verslo kontaktų renginysTarptautinis verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor 2015“

Šio renginio idėja yra trumpų verslininkų susitikimų serija, kurios metu jie gali kalbėtis akis į akį. Šių susitikimų metu Jūs turite galimybę susitikti su potencialiais klientais, tiekėjais ir partneriais atitinkančiais Jūsų įmonės poreikius. Verslo kontaktų renginiai yra unikali galimybė susirasti naujų verslo kontaktų bei sudaryti sutartis. Dalyvavimas yra efektyvus tiek kainos, tiek laiko atžvilgiu, o rezultatai atsispindi versle!

Planuojama, kad šiais metais verslo kontaktų renginyje dalyvaus 150 įmonių iš 20 šalių. Siūlome Jums pasinaudoti galimybe dalyvauti kontaktų renginyje ir susitikti su verslo partneriais, su kuriais greičiausiai neturėsite progos susitikti kitokiais būdais. Praėjusių renginių rezultatai rodo, kad pusė susitikimų vedė prie apsikeitimo detalesne informacija ir papildomo kontaktavimo, o trečdalis iš jų virto kontraktais.

Kodėl verta dalyvauti?

Kaip pirkėjas – Jūs galite susirasti kvalifikuotų tiekėjų iš Europos dalyvaudami efektyviuose Jums priderintuose susitikimuose.

Kaip rinkos/pardavimų vadovas – Jūs turite galimybę susirasti klientų Europos rinkoje ir sukurti abipusiai naudingus ryšius su kitais dalyviais.

Kaip produkto kūrėjas – Jūs galite susirasti partnerių ir aptarti bendro produkto kūrimo, inovatyvių sprendimų ir kt. klausimus.

Rinka – dalyvaudami kontaktų renginyje pristatote save tarptautinei rinkai.

Palyginimas – galite įvertinti savo įmonės ir jos gaminių konkurencingumą rinkoje.

Kaip dalyvauti?

 1. Galite dalyvauti kaip parodos dalyvis arba svečias.
 2. Tinklalapyje b2match.eu/subcontractorconnect2015 užpildykite įmonės profilį, aprašydami įmonės veiklos sritį, veiklas, kokio tipo bendradarbiavimo ieškote arba siūlote. Kuo tiksliau aprašysite savo profilį, tuo geresnį rezultatą galėsite pasiekti susitikimų metu. Visos prisiregistravusios įmonės bus pateikiamos interaktyviame kataloge.
 1. Galėsite pasirinkti, su kokiomis įmonėmis esančiomis kataloge, norėsite susitikti ir atvirkščiai, įmonės galės pasirinkti Jus. Pasirinkimai pavirs į Jūsų individualų susitikimų grafiką.
 2. Susitikimai vyks dvi dienas verslo kontaktų zonoje parodos Elmia Subcontractor erdvėje. Kiekvienas susitikimas užtruks 25 minutes.

REGISTRACIJA

2014 metų „Elmia Subcontractor“

Renginio dalyviams suteikiama:

 • Įmonės pristatymas internetiniame ir spausdintiniame dalyvių kataloge (prieš renginį, jo metu ir po jo), kurio vertė 500 SEK;
 • Įėjimo mokestis į Elmia Subcontractor mugę – keturių dienų mugės kaina 300 SEK;
 • Iki 20 iš anksto suplanuotų verslo susitikimų per dvi kontaktų mugės dienas, kurių vertė 5000 SEK;
 • Vakarėlis su kitais dalyviais – 600 SEK;
 • Parama prieš renginį, jo metu ir net jam jau įvykus!
Lap
17
An
2015
Energetikos paroda Liubline ENERGETICS 2015 @ Targi Lublin S.A. parodų centras
Lap 17, 9:00 – Lap 19, 16:00

 

Energetikos paroda Energetikos paroda, Autare

Energetikos paroda

Parodos organizatoriai: kompanija “Targi Lublin”.

Atstovai Lietuvoje : UAB Autarė

ENERGETICS 2015 – paroda suteikianti galimybę pristatyti save tarp gerai žinomų prekinių ženklų atstovų energetikos sektoriuje. Tai puiki proga pasikeisti informacija bei patirtimi ar inicijuoti verslo santykius šioje specializuotoje rinkoje. Paroda yra rengiama nuo 1998 metų. Kasmet paroda sulaukia nemažo dalyvių bei lankytojų susidomėjimo. Praėjusių metų parodoje dalyvavo beveik 140 įmonių. Parodoje apsilankė maždaug 4 000 lankytojų, o parodos ekspozicinį plotą sudarė 1 800 kv. m.

Parodos tematikos:

Energetika ir elektrotechnika:

 • Elektros energijos gamyba ir perdavimas;
 • Energijos apdorojimas;
 • Paskirstymo ir ryšio prietaisai;
 • Saugos įtaisai ir žaibosaugos sistemos;
 • Elektros tinklai ir sistemos;
 • Automatika;
 • Operacinė įranga ir įrankiai;
 • Kabeliai ir laidai;
 • Apšvietimo įranga;
 • IT  energetikos sektoriuje.

Alternatyvieji ir atsinaujinantys energijos šaltiniai:

 • Vanduo, vėjas, saulė, geoterminė vandens energija, biomasė;
 • Atsinaujinančių energijos šaltinių įsigijimo technologijos;
 • Energijos išteklių taupymo sistemos.

Branduolinė energija.

REGISTRACIJA

Dalyvavimo sąlygos:

Registracijos mokestis: 310 PLN

Registracijos mokestį moka įmonė-eksponentė ir įmonė-sub. eksponentė.

Į kainą įskaičiuota: įrašas į parodos katalogą, bendra parodos reklama.

1 kv. m. neįrengto parodinio ploto:

 • Plotas su viena atvira siena:  177 PLN
 • Plotas su dviem atvirom sienom:  195 PLN
 • Plotas su trimis atviromis sienomis:  210 PLN
 • Plotas su keturiomis atviromis sienomis:    227 PLN

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, praėjimų tarp stendų valymas, bendra apsauga.

1kv.m. įrengto parodinio ploto: aukščiau nurodytos kainos plius 60 PLN

Į kainą įskaičiuota: konstrukcijų nuoma, grindų danga, užrašas ant stendo, šiukšlių dėžė, rūbų kabykla, elektros rozetė (1,2kW), šviestuvas kas 4 kv.m., stendo valymas.

 • 1 kv.m. lauko aikštelėje 69 PLN

Kainos nurodytos be PVM

 

Lap
19
Kt
2015
Atvira paskaita „The UK BIM Strategy Experience“ @ VGTU centriniai rūmai, 03 auditorija
Lap 19, 10:30 – 12:00

„The UK BIM Strategy Experience“

„Didžiosios Britanijos BIM strategijos patirtis“

REGISTRACIJA

BIM Strategy, Phil JacksonPranešėjas: Phil Jackson, Jungtinės Karalystės Vyriausybės BIM darbo grupės ekspertas, Surėjaus universiteto profesorius, Karališkosios inžinerijos mokslų akademijos narys, Britanijos BIM standartų BS 1192:2007 bendraautorius, dirbęs prie didžiausių tarptautinių projektų: Heathrow terminalo, London Crossrail, HS2 geležinkelio magistralės ir kt.

Paskaitos metu bus apžvelgiama Jungtinės Karalystės BIM strategijos kūrimo patirtis, perspektyva, diskutuojama, ką Lietuva turi ir gali padaryti, spartinant BIM technologijų įsisavinimą, vystant atitinkamą metodinę ir teisinę bazę, sukuriant veiksmingą inovacijų plėtros sistemą statybų sektoriaus pažangai.

Bus aptariama kaip pramonė, švietimas ir mokslas gali dirbti kartu įgyvendinant šias nuostatas realiuose projektuose statybos, transporto, infrastruktūros ir energetikos industrijų srityse.

Paskaita bus naudinga visiems mokslo, valdžios institucijų, pramonės įmonių bei statybos sektoriaus atstovams, todėl kviečiame dalyvauti visus norinčius, pritariančius ar besidominčius skaitmeninės statybos veikla ir BIM technologijomis.

BIM Jungtinėje Karalystėje:

Lap
24
An
2015
Baltijos energetikos forumas 2015 @ Vilnius Grand Resort
Lap 24, 9:00 – 18:00

Baltijos energetikos forumas 2015

Forumo tikslas yra suburti į vieną vietą verslo, politikos bei energetikos sektorių atstovus bendra diskusijai, siekiant iškelti aktualiausius klausimus ir ieškoti visas puses tenkinančių sprendimų. Forumo leitmotyvas šiais metais – Lūžis energetikos rinkoje – tad dėmesį sutelksime ties naują proveržį įgalinsiančiais projektais. Kalbėsime apie elektros jungtis LitPol ir NordBalt bei jų sujungimą ir jo poveikį elektros kainai bei rinkai, analizuosime specifinius pasaulio bei regiono dujų klausimus, ypač mažėjančio dujų suvartojimo ir infrastruktūros išlaikymo aspektus, kalbėsime apie pramonės įmones ir jų energetikos kaštus bei galimybes valstybei sumažinti šią naštą. Forume bus diskutuojama ir skaitomi pranešimai apie pasaulines energetikos tendencijas ir kiti.

Tikslinė renginio auditorija yra verslo įmonių vadovai ir atsakingi specialistai, energetikos sektoriaus ekspertai, savivaldybių atstovai, politikai, asocijuotų struktūrų atstovai , visi, kam aktualios svarstomos temos ir kurie nori dalyvauti diskusijose.

Programa ir diskusijų sesijos „karščiausiomis“ temomis

Forumo programa sudaryta taip, kad per vienos dienos renginį Jūs gautumėte itin koncentruotą informaciją apie aktualiausius Baltijos energetikos sektoriaus aspektus. Renginio tikslas – suteikti vertingiausią ir aktualiausią informaciją energetikos klausimais verslui. Savo įžvalgas apie pasaulio bei regiono tendencijas pateiks pranešėjai iš Europos Komisijos, ENTSO-E, RusEnergy. Trijose panelinėse diskusijos susikoncentruosime į specifinius Baltijos regiono klausimus elektros, dujų bei klimato taršos ir atliekų klausimais.

PRANEŠĖJAI

Pagrindinės forumo temos:

 • Europos elektros tinklų integracija
 • Rusijos energetikos politikos apžvalga
 • Techninės LitPol ir NordBalt jungčių galimybės ir jų sujungimo poveikis elektros kainai
 • Naujos galimybės prekybai elektros energija Lenkijoje bei Skandinavijoje
 • Energetika ir pramonės atgimimas. Pramonės įmonių subsidijavimas
 • SGD terminalo potencialas dujų brangimo ir jų vartojimo mažėjimo kontekste
 • Regiono dujų sektoriaus ateitis. Dujų infrastruktūros išnaudojimo galimybės
 • Atliekų pavertimo energija potencialas Lietuvoje
 • ES finansavimo panaudojimas pramonės įmonėms

PROGRAMA

Forumas vyks anglų kalba su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą ir iš lietuvių kalbos į anglų.

Užsiregistravusiems
iki lapkričio 1 d.
Bazinė renginio kaina
Renginio dalyvio mokestis 232 EUR ir PVM** 290 EUR ir PVM
Jeigu iš organizacijos registruojasi 3 ir daugiau dalyvių 174 EUR ir PVM 217,5 EUR ir PVM
** Pridėtinės vertės mokestis netaikomas užsienyje registruotoms kompanijoms.

REGISTRACIJA

Organizatoriai:

energetikos forumasenergetikos forumas

Bal
5
An
2016
Esminiai reikalavimai kelio žemės sankasos įrengimui, darbų kontrolė @ Viešbutis „Europa Royale” konferencijų centras
Bal 5, 9:30 – 16:15

Esminiai reikalavimai kelio žemės sankasos įrengimui,

įrengimas esant silpniems gruntams, atliktų darbų kontrolė

REGISTRACIJA

esminiai-reikalavimai-kelio-zemes-sankasos-irengimui-seminaro-programa

Lap
8
Tr
2017
Lietuvos energetikos konferencija 2017 @ Hotel Radisson BLU Lietuva
Lap 8, 0:00 – 0:00

Lietuvos energetikos konferencija 2017

Tendencijos, vizijos, strategijos, tikslai, sprendimai

Registracija į konferenciją prasidės rugpjūčio 1 dieną!

Akimirkos iš 2016 Lietuvos energetikos konferencijos:

Lietuvos energetikos konferencija, logo

Bal
12
Kt
2018
Paroda STATYBA 2018 ir ENERGETIKA 2018 @ Švyturio arena
Bal 12, 11:00 – Bal 15, 16:00

paroda statyba, svyturio-arena

Paroda STATYBA 2018

Parodos tematinės grupės:

• Apdailos medžiagos (statybinės, interjero)

• Apšvietimo sistemos

• Dažai, glaistai, lakai, gruntai

• Durys, vartai

• Grindų, lubų, sienų dangos

• Izoliacinės medžiagos

• Laiptai, turėklai, pertvaros

• Langai

• Pastatų šiltinimas

• Inžineriniai tinklai

• Rąstiniai ir kitų tipų pastatai

• Statybinės medžiagos ir gaminiai

• Statybinė technika ir įrengimai

• Stogų dangos, lietaus nuvedimo sistemos

Paroda ENERGETIKA 2018

Parodos tematinės grupės:

• Alternatyvi energetika

• Geoterminė energija

• Išmaniosios, automatinės sistemos

• Oro kondicionavimo sistemos

• Santechnika, santechnikos įranga

• Saulės energijos sistemos

• Šildymo, vėdinimo sistemos

• Šildymas, šildymo įranga

• Šildymo siurbliai

• Šildymo katilai

• Termofikacija

• Vandens tiekimo ir valymo sistemos

• Vandens šildytuvai

• Vėjo energija

• Vonios kambario įranga

[vc_single_image image=“1666″ img_size=“full“ alignment=“right“ onclick=“custom_link“ img_link_target=“_blank“ link=“http://www.expo-vakarai.lt“]

Vas
12
An
2019
BUDMA International Construction and Architecture Fair, Poznan, Poland
Vas 12 – Vas 15 visą dieną

International Construction and Architecture Fair BUDMA will take place in Poznan, Poland from 12th to 15th of February 2019.

BUDMA is the most important branch event in Central-Eastern Europe, where producers and distributors from dozens of countries present their products for construction industry. The fair is dedicated to the four major groups of visitors: architects, contractors, traders and property developers.

Each year, nearly 1.000 exhibitors meet there 46.000 professionals.

THEMATIC SCOPE: windows and doors, walls and facades, gates, fences, ceilings, isolation, stone for construction, surfaces, concrete for construction, stairs, floors, hardware, chemicals for construction, finishing systems, bathroom ceramics, energy-efficient and passive building, tools, metal items, fitting elements, steel for construction, wooden constructions, ready assembly systems, roofs and roof accessories, IT in constructions.

BUDMA HOSTED BUYERS PROGRAMME:

The Hosted Buyers Programme is a unique component of BUDMA that facilitates leading buyers their arrival, stay and participation in the fair, as well as meetings with exhibitors of their choice.
Qualified buyers are our VIP guests. They receive accommodation, networking opportunities and many other benefits.

Visit trade fair website www.budma.pl/en

budma logo

© 2018 Statybos Renginių Kalendorius - statybos renginiai profesionalams. Sprendimas: CMGbaltic