3 Comments

 1. Indrė Mažeikaitė

  Indrė Mažeikaitė, UAB Aveplast marketingo vadybininkė

  Webinaras paliko tikrai gerą įspūdį, mielai sudalyvaučiau ir kitame panašaus pobūdžio užsiėmime. Per ganėtinai trumpą laiką vedantysis ne tik aptarė svarbiausias sėkmingo internetinio puslapio savybes, bet ir viską pagrindė praktiniais pavyzdžiais. Dėka sklandžios komunikacijos ir įsiklausymo į klausytojams aktualius webinaro aspektus, manau, kad gavome tikrai nemažai naudingos informacijos.

 2. Denisas Vasiljevas

  Denisas Vasiljevas, UAB Aliarmas projektų vadovas

  Išklausius webinarą supratau, kad toli gražu nesuvokiau ant kiek yra svarbu turėti tinkamai sumaketuotą ir pagamintą internetinį puslapį, kuris dirbtų įmonės naudai. Organizatoriai padėjo suprasti kaip teisingai pasirinkti ruošinius, kaip tvarkingai ir protingai išdėstyti savo informaciją. Labai nudžiugino svetainių paprastas administravimas naudojant WordPress turinio valdymo sistemą. Sužinojau apie įskiepius, kuriuos taip pat labai lengva integruoti į savo puslapį.

 3. Ieva Žvinakevičiūtė

  Ieva Žvinakevičiūtė, UAB Baltic Architects Group architektė

  Dvi produktyviai praleistos valandos – webinaro metu gavau daug naudingų patarimų ir konkrečių atsakymų į rūpimus klausimus. Specialistai labai draugiški ir kompetetingi. Buvo paaiškinti bendri svetainės kūrimo principai bei aiškiai sudėliotos svarbiausios gairės

Parašykite komentarą

© 2018 Statybos Renginių Kalendorius - statybos renginiai profesionalams. Sprendimas: CMGbaltic