3 Comments

 1. Ernestas Beržanskis

  Ernestas Beržanskis

  BIM technologijų profesinė komunikacija labai plati ir kompleksiška tiek turinio, tiek formų prasme. Bendradarbiaudami su CMGbaltic susisteminome straipsnių struktūrą bei tinklaraštį, sukūrėme išsamią vaizdo įrašų biblioteką Youtube kanale, renginio BIM Forum Vilnius metu išleidome renginiui dedikuotą spausdintą žurnalą. CMGbaltic kompanijos specialistai gerai išmano tiek rinkodaros technologijas, tiek statybos procesus.

 2. Gediminas Abartis

  Gediminas Abartis

  Bendradarbiaudami su CMGbaltic komanda Nacionalinės elektros technikos verslo asociacijos komunikaciją perkėlėme į skaitmeninę erdvę, sukuriant profesinį elektros technikos specialistų portalą http://www.neta.lt. Asociacijos nariai portale gali patekti ne tik profesinius straipsnius ar vaizdo medžiagą, bet ir individualias konversijos priemones straipsniuose ar informaciją apie tiekiamus produktus ir paslaugas šoninėje informacijos juostoje šalia straipsnio.

 3. Darius Jokubauskas

  Darius Jokubauskas

  Su agentūra CMGbaltic pradėjome bendradarbiauti pristatydami rinkai skaitmeninę žurnalo SUPERNAMAI versiją, vėliau kartu parengėme parodos SUPERNAMAI konferencijos filmavimą, na o kam patikėti Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacijos tinklaraščio http://www.sildymas-vedinimas.lt kūrimą net nekilo klausimų.

Parašykite komentarą

© 2018 Statybos Renginių Kalendorius - statybos renginiai profesionalams. Sprendimas: CMGbaltic